888-225-325

Usługi i prace alpinistyczne, wysokościowe

Firma FTL – Specjalistyczne Usługi Wysokościowe powstała z naszej pasji, jaką jest alpinizm wysokogórski. Zawsze tworzyliśmy zgrany zespół w górach i tę atmosferę przenieśliśmy do naszej pracy.

Prace wysokościowe

Jako firma alpinistyczna nie boimy się wyzwań i „trudne” zlecenia wykonujemy na co dzień. Naszą specjalnością są prace wysokościowe, wykonywane technikami alpinistycznymi, tak zwanymi: rope access works. Realizowane przez nas prace alpinistyczne obejmują między innymi działania naprawcze i konserwatorskie na elewacjach budynków, w tym tworzenie fotoraportów, a także cięcie i spawanie na wysokościach. Nie stanowią dla nas również problemu prace wysokościowe związane z montażem reklam czy instalacją urządzeń odgromowych. Swoim Klientom proponujemy także usługi podnośnikiem na terenie Warszawy i okolic. Dysponujemy własnym podnośnikiem koszowym, który w razie potrzeby jesteśmy w stanie wynająć. Skorzystanie z naszej oferty to pewność, że każda przeprowadzana praca na wysokości będzie ukończona szybko, z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa.

Zlecenia realizujemy na terenie całej Polski, jednak najczęściej usługi alpinistyczne świadczymy w Warszawie, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy. Do zadania podejdziemy zawsze z pełnym profesjonalizmem, bez względu na to, jaki charakter przyjmują zlecone nam prace na wysokościach. Z naszej oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa.

Najlepsze ceny usług

Najlepsze ceny usług

Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Doświadczenie w branży

Doświadczenie w branży

Nie boimy się wyzwań

Nie boimy się wyzwań

Dbamy o bezpieczeństwo podczas pracy

Dbamy o bezpieczeństwo podczas pracy

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zawsze było priorytetem w naszej firmie: zarówno ze względu na usługi, jakie wykonujemy, a które należą do prac szczególnie niebezpiecznych, jak i na przepisy regulujące pracę w naszej branży.

Definiują one prace wysokościowe jako: „pracę wykonywaną na powierzchni znajdującej się na wysokości co najmniej 1,0 m nad poziomem podłogi, lub ziemi”.

Dlatego w trosce o nasz zespół, ciągle wdrażamy coraz nowsze metody zabezpieczeń stosowanych w usługach alpinistycznych i schematy postępowania w sytuacjach niebezpiecznych. Nie bez znaczenia jest też przysłowiowy zdrowy rozsądek, który przydaje się w naszej profesji. Nasi pracownicy, to zespół specjalnie przygotowanych specjalistów wysokościowych, z odpowiednimi kwalifikacjami potwierdzonymi certyfikatem.

Przed podjęciem jakichkolwiek czynności, czy to chodzi o prace na wysokościach, czy usługi podnośnikiem – zawsze zabezpieczamy obszar naszych działań. Zabezpieczamy zarówno nasz zespół, jak i osoby postronne, które mogą znaleźć się w obszarze, na którym przeprowadzana jest praca na wysokości. W zależności od potrzeb używamy taśm zabezpieczających lub, gdy zachodzi taka potrzeba, ekranów litych.