888-225-325

Podnośnik koszowy do zadań specjalnych

Bezpieczna praca z podnośnikiem koszowym Multitel MX250

W zakres naszych usług wchodzi wynajem urządzenia, jakim jest podnośnik koszowy. Wypożyczalnia, w tym też sprzęty, które oferujemy, umożliwiają różnorodne prace na wysokościach. Proponujemy wynajem podnośnika w niskich cenach i na dowolny okres czasu, w zależności od zapotrzebowania. Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty na podnośniki koszowe? Wynajem podnośnika jest znacznie korzystniejszy dla każdego, kto nie potrzebuje takiego urządzenia na stałe. Dodatkowo dbamy o to, aby każdy podnośnik był w doskonałym stanie, zatem niespodziewane problemy techniczne nie będą przeszkodą w wykonaniu zaplanowanych prac. Szereg zadań, które można zrealizować z pomocą tego urządzenia, sprawia, że zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa coraz częściej sięgają po podnośnik koszowy. Usługi świadczone przez nas w Warszawie pozwolą klientom z łatwością zamontować reklamy, czy wykonać prace konserwacyjne.

Wynajem podnośnika koszowego czy zatrudnienie fachowców?

Nie masz pewności, czy lepiej skorzystać z oferty na podnośnik koszowy na wynajem, czy może z oferowanych przez naszych specjalistów usług? Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie. Podczas prac wysokościowych ważne jest odpowiednie zabezpieczenie i odzież ochronna. Pamiętaj o tym, wynajmując podnośnik koszowy. Wypożyczalnia dysponuje sprzętem pozwalającym zadbać o maksymalne bezpieczeństwo pracowników i osób trzecich. Jeśli jednak wolisz powierzyć zadanie nam, jako profesjonalistom, podejmiemy się usług wykonywanych podnośnikiem koszowym. Nasi pracownicy są doskonale przygotowani do pracy na wysokości, dlatego usługi podnośnikowe, które wykonujemy, nie stanowią dla nas problemu. Po omówieniu szczegółów jesteśmy w stanie sprawnie zrealizować nawet wymagające zlecenie. Czekamy na Ciebie w Warszawie.

Wynajem podnośników koszowych

Podnośnik koszowy Multitel MX250 zamontowany na podwoziu Nissan Cabstar o DMC 3,5 t

Wysokość robocza: 25,3 m
Boczny zasięg (poziomy):
12,2 m (przy obciążeniu 80 kg)
9,2 m (przy obciążeniu 200 kg)

Rozsuwane belki tylnych stabilizatorów (możliwość pracy przy rozsuniętej jednej belce tylnego stabilizatora)

Szerokość przy rozsuniętych belkach tylnych stabilizatorów 3,3 m

Szerokość przy zsuniętych belkach tylnych stabilizatorów 2,67 m

Udźwig kosza: 200 kg
Podnośnik koszowy wynajem

Wynajem podnośnika koszowego

Doskonałą propozycją dla mniejszych oraz większych firm i nie tylko jest wynajem podnośnika koszowego. Oferowany sprzęt idealnie nadaje się do pracy w mieście lub w miejscach z ograniczoną przestrzenią.

Sprawdź nasze realizacje w galerii zdjęć