888-225-325

Podnośnik koszowy wynajem

Wynajem podnośnika koszowego w Warszawie i okolicach.

W zakres naszych usług wchodzi wynajem urządzenia, jakim jest podnośnik koszowy. Wypożyczalnia, w tym też sprzęty, które oferujemy, umożliwiają różnorodne prace na wysokościach. Proponujemy wynajem podnośnika w niskich cenach i na różne okresy, w zależności od zapotrzebowania. Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty na podnośniki koszowe? Wynajem podnośnika jest znacznie korzystniejszy dla każdego, kto nie potrzebuje takiego urządzenia na stałe. Dodatkowo dbamy o to, aby każdy podnośnik był w doskonałym stanie, zatem niespodziewane problemy techniczne nie będą przeszkodą w wykonaniu zaplanowanych prac. Szereg zadań, które można zrealizować z pomocą tego urządzenia, sprawia, że zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa coraz częściej sięgają po podnośnik koszowy. Usługi świadczone przez nas w Warszawie pozwolą klientom z łatwością zamontować reklamy, czy wykonać prace konserwacyjne.

Wynajem podnośnika koszowego czy zatrudnienie fachowców?

Nie masz pewności, czy lepiej skorzystać z oferty na podnośnik koszowy na wynajem, czy może z oferowanych przez naszych specjalistów usług? Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie. Podczas prac wysokościowych ważne jest odpowiednie zabezpieczenie i odzież ochronna. Pamiętaj o tym, wynajmując podnośnik koszowy. Wypożyczalnia dysponuje sprzętem pozwalającym zadbać o maksymalne bezpieczeństwo pracowników i osób trzecich. Czekamy na Ciebie w Warszawie.
Wynajem podnośników koszowych

Podnośnik koszowy Multitel MX250 zamontowany na podwoziu Nissan Cabstar o DMC 3,5t

Wysokość robocza: 25,3 m Boczny zasięg(poziomy): 12,2 m ( przy obciążeniu 80kg ) 9,2 m ( przy obciążeniu 200kg )
Rozsuwane belki tylnych stabilizatorów (możliwość pracy przy rozsuniętej jednej belce tylnego stabilizatora)

Szerokość przy rozsuniętych belkach tylnych stabilizatorów 3,3m

Szerokość przy zsuniętych belkach tylnych stabilizatorów 2,67m
Udźwig kosza: 200 kg
Podnośnik koszowy wynajem

Wynajem podnośnika

Podnośnik koszowy – wynajem to doskonała propozycja dla mniejszych oraz większych firm i nie tylko. Oferowany sprzęt idealnie nadaje się do pracy w mieście lub w sytuacjach z ograniczoną przestrzenią.

Sprawdź nasze realizacje w galerii zdjęć